Русфонд заявив про розкрадання зібраних для Жанни Фріске 21 мільйона рублів

22/01/2016

Русфонд звернувся до Слідчого комітету Росії з проханням порушити справу про розкрадання 20,8 мільйона рублів, зібраних для Жанни Фріске, повідомляється на сайті благодійної організації.

 
«За наявною у нас на сьогоднішній день інформацією, ці гроші могли бути переведені на рахунки третіх осіб, — наголошується в тексті. — При цьому жодних офіційних документів про те, що гроші витрачені, Русфонд не отримав, хоча не тільки мав право, але і зобов`язаний отримати такі документи за договором з Жанною Фріске, чинним і після її смерті».
Москва проводила співачку в останній шлях
 
Вимогу відзвітувати Русфонд направив спадкоємцям співачки 16 грудня, але відповіді не отримав. Результату не дало і повідомлення, пред`явлене їм через нотаріуса, який оформляв заповіт Фріске. Таким чином у фонді вичерпали можливості досудового врегулювання спору.
 
«Стаття 582 Цивільного кодексу РФ говорить про те, що використання пожертвуваного майна не у відповідності із зазначеним жертводавцем призначенням дає право жертвователю вимагати скасування пожертвування», — підкреслили у фонді.
 
Відповіді на повідомлення про скасування пожертвування від спадкоємців також не було.
 
Тим часом, батько співачки відкинув припущення про розкрадання грошей, пожертвуваних на лікування дочки, пише «Російська служба новин». «Якщо вони хочуть, нехай подають до суду. Я всі документи в суд принесу», — підкреслив Володимир Фріске.
 
Благодійний марафон на підтримку Жанни Фріске був запущений Першим каналом в січні 2014-го, коли стало відомо про її онкологічне захворювання. У результаті зібрали близько 60 мільйонів рублів. 16 червня 2015-го співачка померла. У той же день з`явилася інформація, що у неї була глиобластома — найбільш агресивна і найпоширеніша із злоякісних пухлин мозку.
 
Фріске здобула популярність як учасниця дівочого гурту «Блестящие». Пізніше вона почала сольну кар`єру, а також знялася у фільмах «Нічний дозор», «Денний дозор» і «Про що говорять чоловіки».

Повернутися до списку публікацій



ПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини