Втомлений від моралей пскович зарізав тітку з дядьком

22/01/2016

У Псковській області чоловік убив двох людей і поранив трьох через те, що його намагалися вчити життя. Про це повідомляється на сайті регіонального управління Слідчого комітету Росії (СКР).
 
Інцидент стався 20 січня в одному з будинків в селі Родове Палкинского району. За версією слідства, злочин скоїв 20-річний племінник загиблої господині будинку, який прийшов до неї в гості з сусіднього села.
 
«Коли жінка та інші особи, що знаходяться в будинку, стали вчити гостя життю, він схопив ніж і завдав 54-річній тітці багато ударів, заподіявши тілесні ушкодження, від яких остання померла», — йдеться в повідомленні. Після цього чоловік наніс кілька ран 56-річному дядькові, який пізніше помер у лікарні.
 
Крім того, підозрюваний вдарив ножем двох синів дядька і тітки, а також їх знайому, випадково що зайшла в будинок. Всі троє госпіталізовані.
 
За фактом вбивства порушено кримінальну справу. Передбачуваний злочинець був затриманий в сусідньому селі, де він проживає. Проводяться слідчі дії для з`ясування всіх обставин події.
 
У січні в Татарстані місцевий житель забив тещу милицею за те, що вона перешкодила йому говорити по телефону. Раніше в тому ж місяці в Хакасії 19-річний племінник вбив дядька за зіпсоване сімейне фото. Під час святкового застілля було вирішено зробити загальну фотографію, на якій 36-річний чоловік підставив «ріжки» над головою подруги свого племінника. Після цього юнак взяв кухонний ніж і завдав дядькові удар в спину.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини