У банду вбивць поліцейських входив співробітник ГІБДД

08/03/2016

У ніч на неділю поліція затримала кістяк банди, яка, за даними слідства, з 2007 року здійснювала ряд замовлених злочинів в Ростовській області, зокрема вбивство співробітників поліції у вересні 2012 року і вбивство сім`ї омонівця Дмитра Чудакова. Одним з учасників банди виявився діючий співробітник ГІБДД, якого сьогодні звільнили з органів.
 
В неділю під час спецоперації в Ростовській області були затримані дві жінки, імовірно мати і дочка, що брали участь в нападах на поліцейських і грабежах. Пізніше був затриманий ще один член банди, ним виявився діючий співробітник ГІБДД Аксайського району. Інформацію підтвердили в ГУ МВС по Ростовській області: «За провину, що порочить честь і гідність співробітника поліції, інспектор ГІБДД звільнений з органів по негативних підставах. Розв`язується питання про дисциплінарне покарання його керівників».
 
За інформацією ГУМВД, дружина співробітника ДПС виявилася рідною сестрою одному з підозрюваних, убитому в неділю під час перестрілки з поліцейськими. Роль співробітника ГІБДД в банді уточнюється, поки відомо, що він допомагав бандитам визначатися з місцями злочинів, а також приймав в своєму будинку передбачуваних вбивць.
 
Затримані підозрюються в причетності до вбивства співробітників позавідомчої охорони і ПОПа у Новочеркаську, а також до розстрілу сім`ї співробітника ОМОН Дмитра Чудакова і низки інших злочинів.
 
Згідно матеріалам слідства, керувала ОПГ жінка — директор комерційної організації. Вона створила банду з числа співробітників служби безпеки і безробітних громадян, фінансувала діяльність злочинців і організовувала вбивства неугодних їй людей. Членів банди в Ростовській області підозрюють більш ніж в 18 вбивствах.

Також автомобільні новини читайте тут.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини