Омичка вигнала чоловіка з дому і померла

11/12/2017


В Омську винесли вирок місцевому жителю, який вбив свою колишню дружину. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті регіональної прокуратури.

«У суді встановлено, що 18 серпня 2017 року у ранковий час даний громадянин, зустрівши у дворі будинку на вул. 70 років Жовтня в Омську колишню дружину, що йшла на роботу, на грунті неприязних відносин дістав зі своєї сумки кухонний ніж, яким наніс їй не менше чотирьох ударів», - йдеться у повідомленні. Від отриманих поранень вона померла на місці.

Чоловік пояснив, що причиною вбивства став майновий спір. Він стверджував, що колишня дружина не дозволяла йому проживати у спільно нажитий квартирі і упродовж тривалого часу не продавала її. Через це чоловік фактично став бездомним.

За рішенням суду, злочинцю призначали покарання у вигляді 9 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Свою провину він повністю визнав.

Повернутися до списку публікацій



ПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини