Виявлено нове угруповання російських хакерів

11/12/2017


Експерти заговорили про угруповання російськомовних хакерів MoneyTaker (МТ), яке грабує банки по всьому світу. Про це повідомляє internetsvit.com.

«MoneyTaker працює з 2016 року і за цей час встигла зробити близько 20 атак переважно на банки в Росії, США і Великобританії», - пише видання і відзначає, що розкрити угруповання вдалося тільки зараз.

У міжнародній компанії щодо запобігання та розслідування кіберзлочинів Group-IB віднесли MoneyTaker до російських хакерам, так як в ході розслідування з`ясувалося, що вони використовували сервери в Росії. «Є й інші ознаки, що вказують на те, що один або кілька членів МТ російськомовні, проте ми не розголошуємо їх, так як продовжуємо роботу над розкриттям інцидентів», - пояснили в Group-IB.

Хакери МТ встановлюють на сервери легітимні інструменти, використовувані банками для проведення тестів на проникнення в систему. Однак сервер злочинців має принципову відмінність: він не шукає атаки, а керує ними. Відзначається, що зловмисники з МТ не розмінюватися на дрібниці, також вони терплячі і завжди вичікують зручний момент, навіть якщо їм вже вдалося проникнути в систему.

6 грудня ЦБ попередив про майбутні хакерських атаках на рахунки росіян перед Новим роком. «Зловмисники готуються до атак під Новий рік, в самий пік платежів, поки ж їх активність впала», - сказав заступник начальника головного управління Центробанку з безпеки і захисту інформації Артем Сичов.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини