Новосибірського маніяка визнали винним у вбивстві 19 жінок

01/03/2018


Суд присяжних виніс звинувачувальний вердикт 52-річному жителю Новосибірська, колишньому співробітникові позавідомчої охорони Євгену Чуплінському у справі про серійні вбивства жінок. Про це повідомили в прес-службі Слідчого комітету Росії.

Колегія з 12 засідателів одностайно визнала підсудного винним у 19 вбивствах. Чуплінський, на думку присяжних, не заслуговує поблажливості. Найближчим часом судом буде вирішено питання про призначення йому покарання. Згідно КК Чуплінському загрожує довічний термін.

Слідством і судом встановлено, що з 1998 по 2005 роки Чуплінський знайомився з молодими жінками на вулицях Новосибірська і пропонував їм спільно провести час. Тих, що погодилися чоловік привозив на своїй машині в безлюдні місця Новосибірська і вбивав. Щоб замести сліди, він розчленовував тіла, а останки залишав в різних місцях. Його жертвами стали жінки у віці від 18 років до 31 року, деякі з них займалися проституцією. У 2005 році вбивства несподівано припинилися.

Серійного вбивцю розшукували кілька років. Було перевірено понад п`ять тисяч чоловіків, допитано понад вісім тисяч свідків, проведено понад 300 експертиз. В результаті молекулярно-генетичних досліджень предметів з місць злочинів було виявлено генотип ймовірного маніяка.

У 2016 році було встановлено збіг генотипу з біологічним зразком Чуплінского, після чого його затримали. Після затримання він зізнався, але потім від них відмовився, заявивши, що обмовив себе під тиском слідчого.

Мужская и женская одежда оптом: для бизнесменов и рядовых покупателей

Експерти не знайшли у чоловіка психічних розладів і визнали осудним.

Також стало відомо, що Чуплінського вже затримували у 2006 році за підозрою у вбивствах, але потім відпустили в зв`язку з недоведеністю.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини