Російські школярі харчувалися в кредит під 36 відсотків річних

06/08/2018

школа, учніУчнів омської середньої школи №8 змушували розплачуватися за обіди в їдальні кредитними картками банку «Авангард» , які зобов'язані були оформити їх батьки, повідомляє регіональна прокуратура .
 
«Керівництво школи незаконно нав'язувало батькам учнів укладення договору з банком. При цьому в документі були прописані не всі умови контракту», - йдеться в повідомленні.
 
Встановлено, що обов'язкову оплату карткою «Авангарду» ввели 1 квітня: при відсутності грошей на рахунку банк стягував 36 відсотків річних від суми перевитрати з другого дня користування. На момент перевірки договір з банком уклали 60 відсотків сімей. Діти тих, хто не встиг або відмовився оформити кредитну картку, змушені були брати їжу з собою.
 
Прокурори внесли подання директору школи про порушення статті 421 Цивільного кодексу Російської Федерації, яка не допускає примусу до укладання договору.
 
Раніше в Єкатеринбурзі учню гімназії №200 з багатодітної сім'ї заборонили ходити в їдальню з однокласниками, оскільки він не оплачував харчування через втрачені пільги і брав їжу з собою. За цим фактом місцева прокуратура також провела перевірку. 

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини