Известия» дізналися про відставку заступника міністра освіти

11/08/2018

Заступник міністра освіти і науки Ігор Федюкін відправлений у відставку рішенням прем`єр-міністра Дмитра Медведєва. Про це 28 травня пишуть «Известия» з посиланням на джерело у відомстві.
 
Як розповіло джерело, Федюкіна повідомили про звільнення ще минулого тижня. За словами співрозмовника видання, заступник міністра «встиг себе скомпрометувати, опинившись в центрі публічних скандалів».
 
Сам Федюкін відмовився підтвердити виданню свою відставку, назвавши заяву про неї «маренням». «У публікації газети" Известия ", яка повідомила про мою відставку, немає ні слова правди, - підкреслив у бесіді з " Інтерфаксом " заступник міністра. - Дана публікація - це частина кампанії з тиску на Міносвіти ».
 
Разом з тим, перший заступник голови комітету Держдуми по утворенню Олег Смолін і член комітету з науки Олександр Дегтярьов в бесіді з «Новинами» підтвердили інформацію про відхід Федюкіна.
 
У квітні лідер ЛДПР Володимир Жириновський звинуватив Федюкіна в підробці документів і підробці диплома на підставі даних, опублікованих в інтернеті. Пізніше, однак, за заступника міністра заступилися науковий керівник і його опонент, які заявили, що його дипломна робота «була серйозним і повністю самостійним науковим дослідженням».
 
20 травня ыз різкою критикою Федюкіна виступила спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко. Спікер, зокрема, назвала «дитячим лепетом» доповідь чиновника на засіданні ради з питань інтелектуальної власності та звинуватила Міносвіти в зриві термінів підготовки стратегії інноваційного розвитку Росії на період до 2020 року.
 
На посаді заступника голови Міністерства освіти та науки Федюкін курирує науку і наукову політику, а також систему державної атестації наукових і науково-педагогічних кадрів. Крім цього Федюкін очолював комісію, що перевіряла спеціалізованої вченої ради при МПДУ, за підсумками роботи якої 11 осіб були позбавлені вчених ступенів. 

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини