Засновника мережі російських піцерій залучили до справи про контрабанду наркотиків

25/08/2018

Засновника мережі піцерій «Додо Піца» Федора Овчиннікова допитали в поліції в якості свідка у справі про поширення наркотиків. Про це сам Овчинников написав на своїй сторінці в Facebook.
 
За його словами, причиною інтересу силовиків до «Додо піца» стала «закладка» з наркотиками, виявлена ​​в одній з московських піцерій мережі в грудні 2017 року. Після цього директор ресторану сам викликав поліцію, а через деякий час Овчиннікова викликали на допит у кримінальній справі про збут наркотиків в особливо великому розмірі.
 
З`ясувалося, що в поліцію надійшло анонімне повідомлення, що підприємець займається розповсюдженням наркотичних засобів, привезених з Латинської Америки. Там у Овчиннікова нібито для прикриття відкриті піцерії по франшизі.
 
«На Петрівку, 38 в письмовому та електронному вигляді одночасно надійшла заява від якоїсь Поранений з серйозним звинуваченням. Особисто з Поранений за словами слідчого ніхто не спілкувався. Ніхто її не бачив. Особистість не встановлювали. 1 листопада заява потрапила в ФСБ , а 9 листопада, судячи з штампу, - в ГУВС . 23 листопада співробітники піцерії в Медведково знайшли в люку "закладку" якихось речовин і викликали поліцію. Далі співробітники поліції почали знаходити закладки в інших піцеріях - ні я, ні франчайзі про це не знаємо. Далі порушується справа про поширення наркотиків в особливо великих розмірах. Мене і партнера-франчайзі викликали на допит. Далі, як сказав слідчий, справи конкретних піцерій об`єднаються і передадуться наверх», - написав Овчинніков.
 
Підприємець додав, що має намір написати на заявницю Проніна заяву про наклеп і зайнятися її пошуками. Постом, розміщеним Овчинниковим в Facebook, поділилися вже понад 5,5 тисячі осіб. 

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини