Голодний росіянин спалив 16 будинків і продуктовий магазин

12/10/2018

В Іркутській області завершено розслідування кримінальної справи, порушеної в зв'язку з пожежею в селищі Юрти. Як з'ясували слідчі, вогонь, який знищив 16 будинків і продуктовий магазин, виник через порушення правил експлуатації електроплити одним з місцевих жителів. Про це повідомляється у вівторок, 30 січня, на сайті обласного управління МВС.

 
Велика пожежа сталася в селищі 24 травня 2017 року. В результаті згоріли 16 житлових будинків та місцевий магазин, сума заподіяної власникам збитків перевищила сім мільйонів рублів.
 
«Зібрані свідчення та свідчення очевидців, висновки експертів дозволили встановити вогнище спалаху, а також ймовірного винуватця інциденту. Для цього опитано десятки громадян, в тому числі 17 потерпілих, проведені різні дослідження », - наголошується в повідомленні.
 
За версією слідчих, причиною того, що сталося послужила злочинна недбалість, пов'язана з порушенням правил експлуатації електроплити одним з місцевих жителів. Як повідомляє портал «Вільна трибуна», чоловік намагався розігріти обід, але включив не ту конфорку. Спочатку загорівся будинок самого винуватця події, потім вогонь через сильний вітер перекинувся на інші будови.
 
Підозрюваному пред'явлено звинувачення, кримінальна справа направлена ​​до суду для розгляду по суті.
 
Восени 2016- го в Орловській області суд засудив до дев'ятимісячного обмеження свободи жінку, визнану винною в знищенні 16-квартирного будинку. Росіянка залишила у ванній запалену свічку, а в результаті будівля згоріла повністю. 

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини